СЕР ЕНТОНІ ХУПЕР

Сер Ентоні Хупер здобув юридичну освіту в коледжі Триніті-Хол, який входить до складу Кембриджського Університету у Великій Британії. Отримавши ступінь магістра права у цьому навчальному закладі у 1962 році, сер Ентоні Хупер розпочав свою багаторічну кар’єру на посаді викладача у Ньюкаслського університеті в місті Ньюкасл-апон-Тайн. Згодом він працював у кількох університетах у Канаді спершу на посаді доцента права, а пізніше – професора права.

Крім того, досить визначною була суддівська кар’єра сера Хупера. Понад двадцять років він працював баристером в Англії та Уельсі, займаючись обвинуваченням та захистом у багатьох кримінальних справах, у тому числі пов’язаних із корупцією. Пізніше протягом майже десяти років сер Хупер обіймав посаду судді Верховного суду Англії та Уельсу, головуючи у багатьох кримінальних справах. Сер Хупер також був лордом-суддею Апеляційного суду, де він працював із низкою цивільних і кримінальних справ із повернення активів після винесення вироків у справах щодо різних правопорушень.

До того ж, сер Хупер виконував функції голови та слідчого у кількох гучних міжнародних справах. Зокрема він займався справами щодо підозри у корупції серед легкоатлетів, а також під час вибору міста-столиці Олімпійських Ігор.

Не менш важливим є те, що сер Хупер регулярно виступав речником з питань антикорупційного законодавства, а також законодавства щодо повернення незаконно здобутих активів як у Великій Британії, так і в інших країнах. Він також надавав дорадчу допомогу з питань реформування систем кримінальної юстиції на міжнародному рівні.