МІР’ЯНА ЛАЗАРОВА ТРАЙКОВСЬКА

Пані Мір’яна Лазарова Трайковська здобула юридичну освіту спочатку в Університеті Святих Кирила і Мефодія у місті Скоп’є (1986 рік), а потім – в Університеті Любляни, де вона отримала ступінь магістра права у 2007 році та доктора юридичних наук – у 2012 році.  Пані Лазарова Трайковська розпочала свою кар’єру в Міністерстві внутрішніх справ та Міністерстві закордонних справ Республіки Македонія, де вона працювала впродовж п’ятнадцяти років на посадах юридичного представника, помічника міністра, голови Департаменту з прав людини та голови Державної виборчої комісії.  Потім пані Лазарова Трайковська була суддею Конституційного Суду Республіки Македонія.  Впродовж останніх десяти років вона працювала суддею від Республіки Македонія та президентом Першої секції у Європейському суді з прав людини.

Пані Лазарова Трайковська також була членом низки європейських організацій та комісій з прав людини та моніторингу виборів у різних країнах.  Зокрема, вона була членом Наглядового комітету з прав людини при Раді Європи, старшим експертом ООН та експертом БДІПЛ/ОБСЄ з питань виборів, членом Венеційської комісії та юридичним радником під час виборів у кількох країнах.

Академічна кар’єра пані Лазарової Трайковської також є досить визначною.  Вона була запрошеним професором та позаштатним викладачем у кількох університетах у Китаї, Франції, США та Великій Британії.  Крім того, пані Лазарова Трайковська є автором багатьох наукових публікацій з питань, пов’язаних із правами людини та свободою вираження поглядів у європейських країнах.