ФЛЕМІНГ КРІСТІАН ДЕНКЕР

Пан Флеммінг Денкер здобув ступінь магістра права у Копенгагенському університеті у 1971 році.  Одразу після закінчення університету, він приступив до роботи у Міністерстві юстиції Данії, де він обіймав посаду голови відділу впродовж десяти років. Майже тридцять років поспіль пан Денкер пропрацював в Офісі тяжких економічних злочинів Данії спершу на посаді прокурора, а згодом - на посадах заступника головного прокурора та заступника державного прокурора. Пан Денкер розглядав справи щодо тяжких економічних та фінансових злочинів, у тому числі різних корупційних правопорушень. Загалом, пан Денкер присвятив понад сорок років свого життя роботі на посадах державної служби Данії.

Впродовж своєї кар’єри пан Денкер був також членом кількох міжнародних організацій та груп. Зокрема, він очолював данську делегацію в групі Групи держав проти корупції (ГРЕКО) та належав до Групи оцінки імплементації (IRG) щодо моніторингу реалізації Конвенції ООН проти корупції. Також він працював експертом від Данії щодо моніторингу Конвенції з боротьби з підкупом посадових осіб іноземних держав під час проведення міжнародних ділових операцій (ОЕСР).

Після завершення кар’єри державного службовця у 2012 році пан Денкер обіймав посади консультанта та радника як у Данії, так і в організаціях Європейського Союзу та Ради Європи, що займаються питаннями оцінки корупційних ризиків та запобігання економічній злочинності.